Březen 2008

Adoptuj si pixelku

30. března 2008 v 19:00 | Niclík |  Adoptuj si pixelku
TAk jsem se rozhodla že sem dám článek aby jste si mohly adoptovat různé pixelky :-) stačí jen:
1)vaše přezdívka
2)číslo pixelky
3)pixelky jméno
4)kolik jí je let
A to je vše tady máte na výběr a napište teda kdyžtak číslo pixelky a každá pixelka může být adoprovaná jen jednou!!! :-) Páp
  1. Penguin
11.
12.
13.
14.

Eminem-životopis

30. března 2008 v 18:50 | Niclík |  Eminem

Eminem

Zpěvák

Datum narození: 17.10.1972 Místo narození: Kansas City, Missouri, USA Znamení: Váhy
Životopis: Eminem se vlastním jménem jmenuje Marshall Bruce Mathers III. Dětství neměl příliš šťastné, žil sám s mámou a mladším bratrem, tátu nikdy neviděl. Velmi často se stěhovali mezi Kansas City a Detroitem, měnil školy, a tak se velmi těžce seznamoval s novými kamarády. Ve dvanácti letech se nakonec s matkou usadili ve Warren v Michiganu. Již v mládí se stal fanouškem rapu a ve čtrnácti letech se mu začal věnovat. Ačkoli nedokončil střední školu a vystřídal několik různých prací, snažil se maximálně soustředit na hudbu.

25.12.1995 se mu a jeho přítelkyni Kim Mathers narodila dcera Hillie Jade Scott. V roce 1996 vydal své debutové nezávislé album "Infinite", které se setkalo s malou odezvou. Po vystoupení v soutěži freestyle rap v Los Angeleském rádiu, získal pozornost silného hráče na poli hudby Dr.Dre, který mu pomohl s jeho úspěšným albem "The Slim Shady EP". Kontroverzní povaha jeho textů a vystupování si za krátkou dobu našly řadu příznivců. Přestože je rap doménou černošských zpěváků, dokázal se jako jeden z mála bělochů v tomto pěveckém směru velmi dobře prosadit.

Své třetí album "The Slim Shady LP" vydal 23.2.1999, bylo založeno na veleúspěšném singlu "My Name Is,". Album se během krátké doby stalo jedním z nejprodávanějších a získal za ně dvě ocenění Grammy pro nejlepší rapové album a nejlepší rapový sólový výkon "My Name Is,".

S jeho čtvrtým albem (druhým komerčním) "The Marshall Mathers LP" (2000) získal podobné úspěchy jako s předchozím. Během prvního týdne od vydání se prodalo kolem 2 miliónů nahrávek a stalo se tak nejrychleji prodávaným rapovým albem v historii. Kritikové vesměs album pochvalovali díky jeho ironii, ostrosti a kousavosti, ale díky svému obsahu vyvolalo mnoho debat, jelikož obsahuje mnoho obrazového násilí a protihomosexuálních nadávek. Eminem si dělá legraci téměř ze všeho a nezdráhá si dělat legraci z popových hvězd typu Britney Spears a Christiny Aguilery.

Sdružení homosexuálů a lesbiček proti pomluvě (GLAAD) protestovali proti podpoře Eminema hudební stanicí MTV, při předávání ceny MTV Music Awards v roce 2000. Za svůj singl "The Real Slim Shady" získal ocenění MTV pro nejlepší videoklip roku a nejlepší mužské video. Stejně jako za minulé album získal cenu Gramy pro nejlepší rapové album a nejlepší rapový sólový výkon "The Real Slim Shady". Eminem na sebe opět upozornil v roce 2002 dalším kontroverzním albem "The Eminem Show", za účelem zmařit pokusy internetových pirátů, distribuoval toto album zdarma. Také stejný rok debutoval v Hollywoodském filmu "8 Mile".

Tento kontroverzní rapper má velmi bouřlivý život, několikrát byl zatčen za několik potyček a nošení zbraní. V září 1999 ho jeho matka Debbie Mathers-Briggs zažalovala o 10 milionů dolarů, za to že ji pomluvil na albu "The Slim Shady LP" naznačil, že byla narkomanka. Přesto navrhla, že se spokojí s dvěmi milióny dolarů, Eminem však odmítl dohodu a rozhodl se pro soud.

Také měl bouřlivý život se svou manželkou Kim Mathers, s níž se oženil v roce 1999, ale žili spolu mnoho let předtím. Kim se stala předmětem několika jeho písní včetně songu "Kim", který mezi nimi vytvořil velké pře. V červnu 2000 byla Kim hospitalizována po pokusu o sebevraždu. O měsíc později podal Eminem návrh na rozvod, ale Kim požadovala 10 miliónů dolarů a plnou péči o své dítě Hailie Jade Scott. Po dohodě nakonec přistoupil na požadavek přenechat péči dcery na Kim, ačkoliv tvrdil, že jeho dcera je pro něj nejdůležitější na světě.
Odkazy: www.eminem-planet.com
www.eminemweb.com
www.eminemworld.com
www.eminem.com
eminem.webz.cz

Foteššškyyyyy-JoJo

30. března 2008 v 18:48 | Niclík |  JoJo
img233/4104/00337ei.jpgimg529/871/0023zl.jpgimg483/6415/jojo16fo.jpgimg483/3097/jojo59um.jpgvimg61/3486/jojo44xe.jpgvhttp://images.askmen.com/women/singer_250/pictures_250/jojo/jojo_150.JPGhttp://photo.sing365.com/music/picture.nsf/Jojo-photo/16744FA530F2150448256EB700151BC1/$file/Jojo.jpghttp://www.lyrics.com/j/jojo/jojo.jpghttp://www.sitevip.net/jojo/images/index_01.jpg

Pro Lvici001

29. března 2008 v 16:29 | Niclík |  Moje výrobky
Toto je pro Lvici001 ale je to hrozný bohužel :(


:D:D

29. března 2008 v 16:20 | Niclík |  Moje výrobky


Pro Paaju

29. března 2008 v 16:15 | Niclík |  Moje výrobky


Moje 1 video :D

29. března 2008 v 16:06 | Niclík |  Moje výrobky

TAk jak se vám líbí??Já vim nic moc :D:D co se dá dělat pište pls do komentíků

JoJo-životopis

29. března 2008 v 15:45 | Niclík |  JoJo

JoJo - životopis

Datum narození: 20.12.1990
Místo narození: Massachusetts, USA
Znamení : Střelec Životopis: Joanna Noelle Levesque, známá také pod pseudonymem JoJo se narodila v roce 1990 v městěčku Foxboro . Stejně jako její matka Diana Lynn Levesque , už od dvou let učila zpívat . Její máma totiž zpívala v kostelním sboru a Joanna se tak po ní naučila neuvěřitelně vysoké tóny . Později začala pořádat koncerty ve svém pokojíčku a stále čekala na svou šanci . Tu dostala, když si v místních novinách přečetla inzerát na konkurz do televize CBS-TV´s. Svým vystoupením a povahou ihned uchvátila producenty a proto jí vybrala, aby v show vystupovala. Jednou, když vystupovala v show Billa Cosbyho, tak se jí zeptal jestli by nezazpívala něco malého pro lidi ve Faneuil Hall. Odvázala se a zazpívala "Respect" od Arethy Franklin.

A to jí vyneslo ohromující odezvu publika. A pak už přišlo jedno pozvání do nejrůznějších show za druhým. JoJo ale přiznává, že měla ze začátku obavy. V roce 2001 během Gospel festivalu přišel další zlom. Vystoupila totiž sólově, a kromě zpěvu hrála i na trubku. Měla tak velký úspěch, že jí lidé tleskali ve stoje. Matka Whitney Houston jí řekla:"odvedla si kus dobré práce". Když se začala objevovat v televizní show "Americké velmi talentované děti", všiml si JoJo muž v publiku, který se jí představil jako Vincent Herber, producent a vlastník DaFamily Entertainement.

Nějaký čas pro něj zpívala, ale záhy dostala dvě velké nabídky na nahrání desky se společností, pro kterou pracuje například Toni Braxton nebo Aaliyah.
Další informace :
- má psa jménem
Sugerpie
- nejoblíbenější jídlo: jablečný koláč, ale stejně nejradši jí u Mc´Donalda.
- nejoblíbenější pití: coca-cola
- nejoblíbenější zpěváci: Aretha Franklin, Etta James, Ella Fitzgerald. Jojo žije v New Jersey.
- nejraději utrácí za oblečení, ale to vetšina žen.- největší sen je koupit si pořádný diamantový náhrdelník .
//<![CDATA[ &lt;!-- google_ad_client = "pub-7766158119174271"; google_ad_width = 300; google_ad_height = 250; google_ad_format = "300x250_as"; google_ad_type = "text"; google_ad_channel = "3314047505+7862089930"; google_color_border = "FFFFFF"; google_color_bg = "000000"; google_color_link = "cc33cc"; google_color_text = "000000"; google_color_url = "cc33cc"; //--&gt; //]]>

Olsenky-fotky

29. března 2008 v 15:42 | Niclík |  Olsenky

Olsenky-životopis

29. března 2008 v 15:41 | Niclík |  Olsenky
Mary Kate and Ashley Olsen
Životopis
Rozdíly:Ashley je o 2 minuty starší, o 2 cm větší má menší trému než MK a Ash má delší vlasy. Hádají se jen kvůli oblečení. Obě studují na Oxfordu. Pro lepší přehlednost si Ash vlasy obarvila na blond a MK na hnědo. Narodily se v pátek 13. Poprvé se obě líbaly s klukem ve 14-ti. Už si 3-krát skočili bungee-jumping. Ash nesnáší, když má v jídle vlasy. MK šílí, když jí někdo banán a mlaská. Když se jajich táta znovu oženil, Ash odmítla jít na svatbu. MK má vetší smysl pro pořádek(prý je až puntíkářská). Už v 10-ti letech založily svou značku. MK a Ash jsou nejbohatší dvojčata na světě. Přesto, že jsou bohaté, chodí poctivě do školy a pilně se učí. Obě otiskly svou dlaň do Hollywoodského chodníku slávy. Za své první 2 CD Brother for sale a I'm the cule one dostaly zlatou desku.
Filmografie:Plný dům, Měsíční kámen, Malé dohazovačky, Táta z Billboardu, Gólová výměna, Prázdniny v Římě, Sestry v akci, Vítězství Londýna, Jeden den v New Yorku a Sestry na Bahamách. Teď si ale chtějí po těch letech práce konečně odpočinout, takže je před kamerami jen tak neuvidíme. Ash se soudí s časopisen The National Enqirer, který o ní napsal, že bere drogy. Aby nebylo MK smutno, pořídila si štěně labradora. MK hraje spíš veselejší role, narozdíl od Ash, ta hraje role vážnější. Na začátku roku 2004 bylo slavnostní odhalení vlastní hvězdy na známém Hollywoodském Chodníku slávy! O svém soukromí se obě nechtějí bavit. V americké televizi se objeví asi 35-krát za týden. Sitkom Plný dům byl jediný projekt, na který musely absolvovat konkurs. MK udělala svůj 1. krůček při natáčení Plného domu. Ve svých 6-ti letech se staly nejmladšími producentkami všech dob. Ashley má ráda barvu modrou a MK spíš růžovou...
To že by to jednoho dne mohlo dojít tak daleko,se jejich rodiče nikdy nepředstavovali.Poprvé se obě holky objevily před kamerou jako jedno roztomilé batole Michelte Tanner,hrdinka seriálu plný dům,a statečně se v roli střídali.Když seriál skončil bylo sestrám 9 a už se z nich staly opravdové hvězdy! Dnes jsou dvojčata vzorem mnoha milionů teenagerů co ve svém věku potřebují.A co to jako je? např:CD knížky,kosmetiku,panenky,oblečení a videokazety s filmy.Holky jsou i přes tučná konta v bance pořád ty skvělé holky od vedle.Mary-Kate je spíš ta holčička Ashley je spíš sportovní typ.Jejich heslo:Život je krásný,Snažíme všechno vidět v dobrém světle!,Jsme optimistky.Sposta fanouškůje milují právě proto že jsou přirozené a normální.Která holka by nechtěla mít ségru jako Ashley nebo Mary-Kate?A klukům přijdou naprosto úžasné.

Nejtěžší období byl rok 1996,kdy se jejich rodiče rozvedly.Dnes se ale usmívají.Teď už jsou šťastný mamka i taťka a tak jsme šťastné i my!Ashley chodila s fotbalovým debílkem Mattam Kaplanem a Mary-Kate s filmovým asistentem Davidem Kantzenbeergrem.Mary-Kate:¸¸*** pro nás není důležitý,opravdová láska dokáže počkat´´! Líbání a mazlení je O.K. ale nic víc! Naši kluci si to taky myslí.Ashleyn přítel j teď Scoot Santiaro.

ROZHODNUTO!!!

29. března 2008 v 14:01 | Niclík |  Informace
TAk a už jsem se rozhodla prostě sem budu dávat články jen potřebuju od vás radu co sem mám dávat děkuju moc pa :-)

:(chjo:(:(

27. března 2008 v 19:05 | Niclík |  UPOZORNĚNÍ
Bohužel ale nemám moc času abych přidávala články :(:( a mrtě mě to štve možná občas přidám pár článku ale nezaručuju takže :(:( bohužel :(:( Papa

Můůůj 1 BLEND

24. března 2008 v 11:31 | Niclík |  Moje výrobky
Tak to je ten můj 1 BLEND do SONB můžete se přihlásit Tu :-)

Komu jsi podobný/ý

23. března 2008 v 18:00 | Niclík |  Popelnice
Tady je ten web:)

no komu jste podobní?? tak schválně dyžtak napište do komentaru kdo na vás pasuje hlavne ty co znám celku by me to zajímalo!!
Jáá Jessica Alba atd atd
//<![CDATA[ disp('Probíhá nahrávání... Čekejte'); //]]> Probíhá nahrávání... ČekejteMůj 1 BLEND :D:D

23. března 2008 v 17:51 | Niclík |  Moje výrobky
Tak jsem se přihlásila do soutěže o nej blend a tak jsem ho musela udělat a protože se mě chtělo tak jsem ho udělala už dnes :-) Nikdy předtím jsem ho nedělala a takto vypadáá ale je to HRŮŮŮZA :(:( Ale prostě 1 BLEND mno ...:D:D...Mno sakra nejde to sem dát tak to pak ještě zkusím nějak zpracovat :(

Řetězááááááááááááááááááááákkk

23. března 2008 v 13:23 | Niclík |  Řetězáčky
BUĎ/NEBO
Cola/Sprite» Cola
Orbit/Winterfresh» Orbit
Hranolky/Smažák» hranolky
Scene/EMO» EMO
Vana/Sprcha» vana
Notebook/PC» Notebook,se s ním hezky někam zašiju a ... x)
Vodka/Pushkin» vodka :-D

Záhlaví+desing pro terezkys

23. března 2008 v 13:11 | Niclík |  Vyrábím desing+záhlaví :-) na přání =o)
TAk jsem konečně vyrobila záhlaví+desing na přání omlouvám se že to tralo tak dlouho ale já na to uplně zapomněla tak se to zkusím napravit tak tady to je pro terezkys
záhlaví
Okraje
stránka+menu
zelené
písmo
žluté
TAK DOUFÁM ŽE SE TI TO LÍBÍ terezkys papa Niclík

47 bleskowka :-)

23. března 2008 v 12:29 | Niclík |  Bleskovky
1)Ahoj
2)Už se těšíš na zítřek???
3)Jak se máš?
4)Mám si udělat velikonoční desing???
5)Diplomek nebo jmenovka???
6)Co na ně???
Papa Niclík :-)

za 46 bleskowku

23. března 2008 v 12:25 | Niclík |  ceny za bleskovky
TAk protože jste se přihláili do bleskowky jenom 2 :-) tak to vůbec nevadí a protože mě to dalo málo práce tak jsem vám zrovna udělala i 3 jmenovky :-)
Společnej
A pro Kačku
//<![CDATA[ &lt;!-- google_ad_client = "pub-3676508337379314"; //Caption.iT Customize google_ad_slot = "0287321349"; google_ad_width = 468; google_ad_height = 60; //--&gt; //]]>


//<![CDATA[ &lt;!-- google_ad_client = "pub-3676508337379314"; //Caption.iT Customize google_ad_slot = "0287321349"; google_ad_width = 468; google_ad_height = 60; //--&gt; //]]>
A pro TerýýýsQa
//<![CDATA[ &lt;!-- google_ad_client = "pub-3676508337379314"; //Caption.iT Customize google_ad_slot = "0287321349"; google_ad_width = 468; google_ad_height = 60; //--&gt; //]]>

//<![CDATA[ &lt;!-- google_ad_client = "pub-3676508337379314"; //Caption.iT Customize google_ad_slot = "0287321349"; google_ad_width = 468; google_ad_height = 60; //--&gt; //]]>


//<![CDATA[ &lt;!-- google_ad_client = "pub-3676508337379314"; //Caption.iT Customize google_ad_slot = "0287321349"; google_ad_width = 468; google_ad_height = 60; //--&gt; //]]>


Tak doufám že se vám cenky líbí :-) Papa

Vlastnoručně vyrobená ruka :D:D

23. března 2008 v 11:50 | Niclík |  Moje výrobky
(....\............../....)
. \....\........... /..../
...\....\........../..../
....\..../´¯.I.¯`\./
..../... I....I..(¯¯¯`\
...I.....I....I...¯¯.\...\
...I.....I´¯.I´¯.I..\...)
...\.....` ¯..¯ ´.......'
....\_________.·´
.....l-_-_-_-_-_-
.....l-_-_-_-_-_-